Profil naszej firmy

Firma Interleder w Olszanach istniej na rynku futrzarskim od 1979 roku zarządzana stale przez Teresę i Henryka Rosiek.

Firma Interleder wystawia swoje towary na targach futrzarskich we Frankfurcie nad Menem, Moskwie, Wilnie, Poznaniu.

Myślą przewodnią firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, wykonanych szybko i tanio.

O firmie

Firma Interleder w Olszanach istnieje na rynku futrzarskim od 1979 roku zarządzana stale przez Teresę i Henryka Rosiek. Surowiec do produkcji w ZWS Interleder zakupuje się na aukcjach futrzarskich w Helskinkach,Kopenhadze oraz najlepszyh firmach polskich,czeskich, a także amerykanńskich. Są to skóry z lisów, norek, piżmaków, nutrii, karakułów, bobrów, jenotów, królików oraz jagniąt.

Technologia obróbki futrzarskiej oparta jest na chemikaliach firmy SANDOZ,HOECHST,koncernu CLARIANT oraz firmy Dr. BOEHME, których INTERLEDER jest przedstawicielem handlowym w Polsce.

Zakład dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym firm LANA ,BOWE, TTH Trockentechnik. Oprzyrządowanie stale uzupełniane jest o najnowsze osiągnięcia technologii futrzarskiej.

Wyprawione w INTERLEDER skóry futerkowe tworzą delikatne, różnobarwne półfabrykaty gotowe go szycia z nich modnych futer i dodatków dla przemysłu odzieżowego.

Firma INTERLEDER wystawia swoje towary na targach futrzarskich we Frankfurcie nad Menem, Moskwie, Wilnie i Poznaniu. Myślą przewodnią firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, szybko i tanio.

Dziś kontrahentami INTELEDER są firmy polskie, amerykańskie, rosyjskie, niemieckie, włoskie i ukraińskie. Jesteśmy dumni, że nasza praca jest wysoko oceniana przez współpracujące firmy, a piękne futra otulają piękne kobiety.

paski - skóry królicze - skóry z nutrii - wyprawa skór futerkowych - taśma z królika - dodatki futrzarskie
Copyrights © 2005 Zakład Wyprawy Skór INTERLEDER - Wszelkie prawa zastrzeżone